Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : KING

Numer telefonu : 86-18115005888

WhatsApp : +8618115005888

Free call

Pierwsze zamówienie z Aronem

May 21, 2015

najnowsza sprawa firmy na temat Pierwsze zamówienie z Aronem
Kiedyś spotkałem takiego klienta, który początkowo dał mi wielką nadzieję, potem „zgasił” go, a potem ponownie zapalił po kilku zwrotach akcji.

Poznałem Arona przez Internet. Później, po wysłaniu e-maila, Aron odpowiedział, że wyśle ​​mi frezy do produkcji próbek. W tym czasie myślałem, że to dziwne, że przyśle do mnie frez przez pierwszy kontakt. Wciąż pytałem go o rozmiar i użycie noży, których potrzebował. Ale nie odpowiedział. W tym czasie myślałem, że nie odpowie ponownie.

Później spróbowałem więcej maili. A po pewnym czasie, prawdopodobnie pod koniec kwietnia 2012 r., Właśnie w czasie Targów Kantońskich, Aaron w końcu napisał do mnie list z pytaniem o numer stoiska targów i powiedziałem mu, że nie weźmiemy udziału , ale może wziąć udział w październiku. Potem zapytał mnie, czy mógłbym zacytować, kiedy przysłał mi przykładowe zdjęcie. Powiedziałem „Tak”. Wkrótce Aaron przysłał mi zdjęcie frezu i poprosił o ofertę. Po wycenie Aron powiedział, że wyśle ​​mi swoje próbki, a kilka dni później otrzymałem próbkę frezu.

Następnie, kiedy nasze próbki są gotowe, pytam go, jak wyrazić. Zapytał, jak złoży zamówienie? Jeśli opłata za ekspresową dostawę próbek frezów może zostać zwrócona, powiedziałem mu, że zwykle dostarczamy próbki klientom za darmo, ale koszty transportu będą ponosić klienci. Potem wszystko idzie dobrze. Jednak Aron stwierdził, że próbki zostały uszkodzone podczas transportu po otrzymaniu. Obwiniał mnie za to, że powiedziałem, że próbki zostały mu przesłane, gdy tylko się nie zakończą. Wyjaśniłem, że są uszkodzone w transporcie i obiecałem, że większość zostanie wykonana dobrze. Wreszcie Aron złożył zamówienie bez słowa. Po raz pierwszy zamówienie nie było duże. Zrobiłem kilka zdjęć luzem przed dostawą do sprawdzenia dla Arona. Był bardzo zadowolony i zapłacił bardzo szybko.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

czxptools@163.com
+8618115005888
86-18115005888
86-18115005888